Burger King İstanbul Yaylada AVM

Ziyaret
Şu an
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
Burger King İstanbul Yaylada AVM Tanıtım

Burger King İstanbul Yaylada AVM firmamız İstanbul ili Maltepe ilçesinde Restaurantlar alanında hizmet vermektedir.


Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saatleri)
Pazartesi: 10:00 - 00:00
Salı: 10:00 - 00:00
Çarşamba: 10:00 - 00:00
Perşembe: 10:00 - 00:00
Cuma: 10:00 - 00:00
Cumartesi: 10:00 - 00:00
Pazar: 10:00 - 00:00


Burger King


Dünyanın fast food restoranları arasında en çok tanınan ve tercih edilen mağazalardan bir tanesi de Burger King mağazalarıdır. Firma fast food konusunda uyguladığı farklı politikalar ve uygun fiyatlar ile kişilerin lezzetli yemekler yemesine olanak tanıyan firmanın Türkiye sınırları içinde hizmet verdiği mağaza sayısı beş yüzün üzerindedir. 


Burger King sürekli olarak müşterilerinin daha uygun fiyatlar ile lezzetli yiyecekler yemesi için farklı kampanyalar yapmaktadır. Mağazada bulunan yiyeceklerin tamamı ayrı olarak yenilebileceği gibi menüler halinde de yenilebilir. Güncel olarak birçok kampanya ile müşterilerine hizmet vermeye devam eden firma her gün binlerce kişiye farklı lezzetler tattırmaktadır. 


Mağazanın en çok tercih edilen ve tüketilen ürünleri hamburger menüleridir. Farklı şekillerde hazırlanan hamburger menülerinden en çok tercih edilenler arasında Whopper Menü, Texas Smokhause Burger Menü ve Big King Extra Menüsü yer almaktadır. Big King Extra menüsü içinde iki parça dana etinin üç katlı ekmek arasına koyulması ile hazırlanan bir hamburger bulunuyor.


Burger King İstanbul Yaylada AVM 


Hamburgerin içinde salatalık turşusu, marul, peynir ve soğan da mevuttur. Menü içeriğinde bir adet içecek, patates kızartması ve çeşitli soslar da vardır. Fast food yiyecek konusunda kaliteden ve hijyenden ödün vermeden hizmetlerine devam eden Burger King Mağazaları aracılığı ile hamburger dışında da farklı lezzetlerin tadına varabilirsiniz.


İçinde et barındıran hamburgerlerden ayrı olarak tavuk sever insanlar için tavuklu hamburgerlerde firmanın tüm mağazalarında bulunmaktadır. Ayrıca çıtır olarak sunulan tavuk parçaları, peynirler, tavuk kanatları, patates kızartması ve soğan halkaları firmanın müşterilerine sunduğu ürün grupları içerisinde yer almaktadır. Tatlı konusunda da oldukça geniş seçenekler sunan Burger King dondurma, çeşitli kekler, çörek ve sufle gibi ürünlerin satışlarını da mağazalarında gerçekleştirmektedir.


Burger King İstanbul Yaylada AVM restoranımızdaki hamburgerlerin yanında içecek isteyen kişiler için de kola, çay, nescafe, kako, ayran ve portakal suyu gibi seçenekler bulunmaktadır. Firma çocuklar için ayrıca özel kampanyalar ve ürünler de hazırlamaktadır. Çocuk menüleri ile çocuklar hem keyifli bir şekilde yemeklerini yemekte hem de hediye olarak verilen oyuncaklar ile eğlenceli vakitler geçirmektedir.


Burger King İstanbul Yaylada AVM Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
Burger King İstanbul Yaylada AVM
Burger King İstanbul Yaylada AVM Haritadaki Yeri
Harita
Burger King İstanbul Yaylada AVM
Aşağıdaki haritayı kullanarak Burger King İstanbul Yaylada AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

Burger King İstanbul Yaylada AVM nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

Burger King İstanbul Yaylada AVM İletişim Formu