Çilek Transfer

Tel: 0531 941 55 73
Adres: Memurevleri Mah. 214. Sk. No:3-7  Muratpaşa, Antalya
Kategori:  Turizm

Bu bilgiler faydalı mıydı?
Çilek Transfer Tanıtım
Firma Websitesi:
Merkezi Antalya' da bulunan firmamız, ICF Havalimanından tatil beldelerine,çeşitli gezi noktalarından, konaklayacağınız otele kadar tatilinizin başlangıç serüveninde siz değerli misafirlerimize her zaman kaliteli hizmeti sunmayı hedeflemektedir.Transferlerimiz kişiye özeldir. Araca siz ve misafirleriniz dışında müşteri alınmamaktadır.Güvenli ve rahat bir yolculuk yapabilmeniz ve tranferinizin aksamadan gerçekleşebilmesi için operasyon departmanımız ve deneyimli şoför kadromuz size en iyi servisi sunmayı amaçlar. Taşımacılıkta ilkemiz kişileri bekletmeden istedikleri yere tam zamanında ulaştırmaktır.Kongre ve Organizasyon firmalarına da destek vermekteyiz. Kongre öncesi ve sonrası planlanan tur ve geziler için araç desteği, rehberlik ve danışmanlık hizmetlerini üstlenebildiğimiz gibi Havalimanı-Transfer hizmetlerinin planlama ve icrasınıda yerine getirmekteyiz.Çilek Transfer Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Çilek Transfer şikayet ve yorumları okuyabilir, Çilek Transfer şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili  Çilek Transfer yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
0
[Toplam: 1 Ortalama: /5]
Çilek Transfer Haritadaki Yeri ve Yol Tarifi Alın
Aşağıdaki Haritayı kullanarak Çilek Transfer nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Çilek Transfer Yol tarifi için tıklayınız.

Çilek Transfer İletişim Formu
Çilek Transfer iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.
Değerlendirme0215