CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM

Ziyaret
Şu an
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM Tanıtım

CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM firmamız Antalya ili Manavgat ilçesinde Sinema Salonları alanında hizmet vermektedir.


Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saatleri)
Pazartesi: 10:00 - 22:00
Salı: 10:00 - 22:00
Çarşamba: 10:00 - 22:00
Perşembe: 10:00 - 22:00
Cuma: 10:00 - 22:00
Cumartesi: 10:00 - 22:00
Pazar: 10:00 - 22:00


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM Sinema


Ülkemizde Sinema sektörü hız kesmeyen yükselen bir trende sahiptir. Her yeni sezonda yerli ve yabancı bir dolu film vizyona girmektedir. Tabi bu sektörün bu kadar hareketli olması sektörü ayakta tutan Sinema Salonları ile onların çalışanlarının da sürekli aktif olması sonucunu doğurmaktadır. Türkiye genelinde sadece 15 ilimizde Sinema salonu olmadığını biliyor muydunuz?


Buda demek oluyor ki tüm Türkiye’ye yayılmış bir ağla Sinema Salonları tam doluluk kapasitesinde çalışmaktadırlar. Sinema salonu olmayan illerimizin de çok yakında Sinema salonlarına kavuşacakları şüphesizdir. Ayrıca bu sinema salonu olmayan yörelerimizde yakın il ve ilçelerde ki Sinema salonlarına gidip yine sinema filmlerini takip edebilme imkanına sahiptirler.


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM sinema bilet fiyatları, sinema salonları, seans saatleri ve vizyondaki filmleri öğrenmek için ilgili telefondan veya sinemanın resmi web sayfasından bu bilgilere ulaşabilirsiniz. Fiyatlar ortalama 9.5 TL ile 21 TL arasında değişmektedir. İlçeden ilçeye göre bile fiyatlarda değişiklikler vardır.

 

CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM vizyondakiler de en iyi Romantik Filmler, komedi filmleri, romantik komedi filmleri, aşk filmleri, animasyon filmleri, gerilim filmleri, savaş filmleri, fantastik filmler, aksiyon ve macera filmleri yayınlanmaktadır. CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM en iyi sinema filmleri uygun fiyatlara izleyebilirsiniz.


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM vizyona girecek filmler ve vizyondakileri sinemanın resmi web sayfasından kontrol edebilirsiniz.


Ülkemizde bu kadar çok Sinema Salonu ve her Sinemanın da aynı anda vizyonda olan en az 5 – 6 filmi bulunmaktadır. Bunların her biri ayrı salonlarda oynamaktadır. Bu filmler Sinema Salonlarında seanslar halinde oynamaktadır. Gündüz çalışanlar için en uygun seanslar gece seanslarıdır. Mesai sonrası rahatlıkla gidebilirsiniz. Yine çocuklar için ayrılmış çocuk filmleri ve onların seansları da bulunmaktadır. 


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM sinema salonunda bugün Sinema Salonlarına adımını atan her yaş grubundan seyirci için güzel ve beğenebileceği bir film mutlaka vizyonda oynamaktadır. 


CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM
CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM Haritadaki Yeri
Harita
CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM
Aşağıdaki haritayı kullanarak CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

CINEMAXIMUM NOVAMALL MANAVGAT AVM İletişim Formu