CRS Perfore Metal

Tel: 0332 502 01 02
Adres: Fevzi Çakmak Mah. Gülistan Cad. No:62/A Karatay, Konya
0332 502 01 03
Paylaş:
Bu bilgiler faydalı mıydı?
CRS Perfore Metal Tanıtım
CRS PERFORE METAL SAN. VE TİC.
ARS GROUP olarak, bünyemizde yer alan şirketlerimiz ile Türkiye’nin dünyaya açılan markaları olma yolunda emin adımlarla ilerliyoruz. Bu anlamda ARS PARK A.Ş, BRS PLASTİK A.Ş ve CRS METAL A.Ş ile hizmetlerimize hız kesmeden devam ediyoruz.2016 yılına geldiğimizde CRS Metal A.Ş ile birlikte, belirlediğimiz büyük hedeflere daha da yaklaşmış bulunuyoruz. CRS METAL A.Ş firması olarak makinalarımız en son teknolojinin getirdiği özelliklere sahip olup müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için hassasiyet ve kaliteyi ön planda tutmaktadır.CRS METAL A.Şfirmamızın 2000 m2 kapalı, 1800 m2açıkalanı kapsayan üretim tesisi bulunmaktadır. Kuruluşundan itibaren ihtiyaçlar doğrultusunda gerçekleştirdiği yatırım ve modernizasyon çalışmalarıyla sürekli yenilenen, her türlü çelik konstrüksiyon ve teknolojik ekipmanın imalatını yapabilecek kapasitede olan firmamız kısa sürede kalite ve güvenin adresi olmayı başarmıştır. Bunun yanı sıra ar-ge çalışmalarına devam etmektedir.CRS Perfore Metal Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
CRS Perfore Metal şikayet ve yorumları okuyabilir, CRS Perfore Metal şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili CRS Perfore Metal yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan:

CRS Perfore Metal Haritadaki Yeri
Aşağıdaki Haritayı kullanarak CRS Perfore Metal nerede bulunduğunu görebilirsiniz. CRS Perfore Metal Yol tarifi için tıklayınız.

CRS Perfore Metal nasıl gidilir? Yol tarifini alın.
CRS Perfore Metal Yol tarifi için Tıklayınız.


CRS Perfore Metal İletişim Formu
CRS Perfore Metal iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.