EC Zemin Teknolojileri

Ziyaret
Şu an
Telefon
Tel:
0312 436 43 65 veya 0533 454 68 06
Adres:
Bağlar Cad. Çehre Sk. No:5/10
İnternet Adresi
Kategori:
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
EC Zemin Teknolojileri Tanıtım

EC Zemin Teknolojileri firmamız Ankara ili Çankaya ilçesinde Yapı - İnşaat alanında hizmet vermektedir.


Evlerimiz iş yerlerimiz ve akla gelebilecek her yer için 4 duvar aramaktayız. İnsanlığın ilk tarihlerine dayanan inşaat sektörü hiç bir zaman değer kaybetmeyen ölmeyen mesleklerden biri halindedir. İnsanların korunma içgüdülü ağaç kavuklarından sağlam duvarlara kadar bir ilerleme olmasını sağlamıştır.


 İnşaat belirlenen bir bölgede bina hava alanı baraj gibi en kapsamlı anlamda yapı ve yapı işleri anlamına gelmektedir. İnşaat pek çok işin uzmanı ile birlikte grup çalışması yapılarak yürütülen bir meslektir. Bir inşa için öncelikle bir proje müdürü tasarım mühendisi mimar iç mimar proje mimarı peyzaj mimarı gibi birçok eleman bulunması gerekir. İnşaat kısaca her anlamda bina anlamına gelmektedir. Akla ilk gelen bina dışında inşaat toplumun refahını yükseltecek tesislerin yani yol baraj su deposu kanal gibi pek çok yararlı ve yapılması gereken inşaların çalışma alanı içerisindedir.

 

EC Zemin Teknolojileri


 Ayrıca diğer meslekler içinde inşaat kelimesi bir anlama gelmektedir. Örneğin makina mühendisinin bir makina üretip monteleme süreci bir inşaat aşamasıdır. Günümüzde inşaat yapımı için kullanılan en önemli inşaat malzemeleri betonarme prefabrik betonarme yapısal çelik malzemelerdir. İnşaat sektörünün içinde olmazsa olmazlardan ve kendine ayrı bir dal olarak göstermeye başlayan bir diğer meslek dalı dekorasyondur. Dekorasyon sayesinde kaba olarak inşa edilen binaları yaşanılabilir kullanılabilir göze hitap edebilir hale gelir. Dekorasyon sanatına kısaca süsleme sanatı da diyebiliriz.


 Pek çok firma dekorasyon konusunda hizmet vermektedir. Çalışanların görme ve hayal etme yeteneği ile yapılan kaba binaların oldukça özel tasarımlar haline gelmesini sağlamaktadırlar. Pek çok inşaat firması da dekorasyon firmalarının yardımına ihtiyaç duyarlar. Çünkü insanın estetik algısı her şeyden önce gelmektedir. Yapılan düzenlemeler ile oluşan güzel görünüm her müşteri için bir satın alma önceliğinin oluşmasını sağlamaktadır.


 Dekorasyon ve inşaat birbiri için çalışan iki önemli meslek gurubudur. Bu iki meslek sayesinde bugün oturulan birbirinden güzel alanlar ortaya çıkmıştır. Türkiye' de pek çok firma bu konuda hizmet vermektedir. 


EC Zemin Teknolojileri firmamızında içinde bulunduğu İnşaat sektörü ve buna bağlı olarak dekorasyon hiç ölmeyecek mesleklerdir. 


EC Zemin Teknolojileri Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
EC Zemin Teknolojileri
EC Zemin Teknolojileri Haritadaki Yeri
Harita
EC Zemin Teknolojileri
Aşağıdaki haritayı kullanarak EC Zemin Teknolojileri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

EC Zemin Teknolojileri nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

EC Zemin Teknolojileri İletişim Formu