Gedik Döküm ve Vana

Tel: 0216 307 12 62
Adres: Şeyhli Mah. Ankara Cad. No:306 Pendik, İstanbul
0216 378 20 44
Paylaş:
Bu bilgiler faydalı mıydı?
Gedik Döküm ve Vana Tanıtım
Gedik Döküm & amp; Vana döküm ve haricinde kaynak, finans ve eğitim alanlarında faaliyet gösteren Gedik Holding bünyesinde faaliyet gösteren bir şirkettir. Şirket kum döküm, hassas döküm ve vana olmak üzere üç alanda faaliyet göstermektedir. Genel Merkezi İstanbul Pendik’te bulunan Gedik Döküm & amp; Vana’nın burada aynı zamanda kum ve hassas döküm faaliyetlerini gerçekleştirdiği dökümhaneleri ve TERMO vanalarını ürettiği tesisler bulunmaktadır.Gedik Döküm & amp; Vana Sakarya Hendek 2. Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni yatırımı olan çevre dostu modern dökümhanesini 2012 yılı başında devreye alarak kum döküm kapasitesini dört katına çıkarmıştır.Gedik Döküm ve Vana Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Gedik Döküm ve Vana şikayet ve yorumları okuyabilir, Gedik Döküm ve Vana şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Gedik Döküm ve Vana yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan:

Gedik Döküm ve Vana Haritadaki Yeri
Aşağıdaki Haritayı kullanarak Gedik Döküm ve Vana nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Gedik Döküm ve Vana Yol tarifi için tıklayınız.

Gedik Döküm ve Vana nasıl gidilir? Yol tarifini alın.
Gedik Döküm ve Vana Yol tarifi için Tıklayınız.


Gedik Döküm ve Vana İletişim Formu
Gedik Döküm ve Vana iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.