Joyfax Faks Server Programı

Tel: 0216 309 48 50
Adres: Cumhuriyet Mah. Kartal Cad. Medine Sk. New Yakacık Evleri A Bl. Kat:2 D:7 Yakacık Kartal, İstanbul
Paylaş:
Bu bilgiler faydalı mıydı?
Joyfax Faks Server Programı Tanıtım

Joyfax Faks Sunucusu kendi faks hattınız üzerinden, network ağını kullanarak faks alıp göndermenizi sağlar. Ayrıca gelen faksları kullanıcılara otomatik olarak yönlendirir. Kolay kullanımlı, Joyfax Fax programı gruplara faks göndermenizi ve Outlook Kontaklarınızı (Kişilerinizi) yönetmenize de imkan verir.

Joyfax Fax server ile bilgisayarınızdaki muhasebe vb.. gibi Yazdır seçeneğinin çalıştığı tüm uygulamalardan doğrudan faks gönderebilirsiniz. Ayrıca Toner, kağıt ve zamandan tasarruf sağlarsınız. Joyfax ile iş yükünüz oldukça azalır.

Artık gelen fakslarınız üzerinde istediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz. Dilerseniz kaşe veya imza ekleyebilir, görünmesini istemediğiniz alanları silebilir veya fax üzerinde istediğiniz konuma yazı yazabilirsiniz.

Fax server gelen faksları isterseniz otomatik olarak yazdırır veya e-postanıza gönderir. Yerel ağ veya terminal server istemcisi üzerinde istediğiniz yerden faks göndermenizi sağlar. Gelen fakslar ve giden fakslarınızın durumları otomatik olarak istemciniz üzerinden size bildirilir.

Günümüzdeki faks teknolojilerini takip eden Joyfax ile artık mevcut VOIP ağınız üzerinden faks alıp gönderim işlemlerini yapabilirsiniz. Herhangi bir analog faks modem veya akıllı faks kartı kullanmanıza gerek kalmadan, mevcut kullandığınız IP Santralinizde veya VOIP servisinizde tanımlı bir T.38 protokol desteği olan SIP hesabı sayesinde 32 kanala kadar Joyfax ile faks gönderip almak artık çok kolay. Fakslarınız bir kaç saniye içerisinde alıcısına ulaşsın. Fax over IP (FOIP) ve T.38 alanındaki tüm gelişmeleri Joyfax Server ile sizlere sunmaya devam ediyoruz.


Joyfax Faks Server Programı Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Joyfax Faks Server Programı şikayet ve yorumları okuyabilir, Joyfax Faks Server Programı şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Joyfax Faks Server Programı yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan:

Joyfax Faks Server Programı Haritadaki Yeri
Aşağıdaki Haritayı kullanarak Joyfax Faks Server Programı nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Joyfax Faks Server Programı Yol tarifi için tıklayınız.

Joyfax Faks Server Programı nasıl gidilir? Yol tarifini alın.
Joyfax Faks Server Programı Yol tarifi için Tıklayınız.


Joyfax Faks Server Programı İletişim Formu
Joyfax Faks Server Programı iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.