Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza

Ziyaret
Şu an
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza Tanıtım

Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza firmamız İstanbul ili Maltepe ilçesinde Restaurantlar alanında hizmet vermektedir.


İşte lezzeti size en mükemmel şekilde sunan bir restaurant! Zengin menüsü profesyonel kadrosu modern cihazları ve şık dekorasyonu ile size mükemmel hizmet sunar. Aynı ortamda hem keyfi hem lezzeti hem de zevki yaşayabilir dostlarınızla muhteşem bir yemek yiyebilirsiniz.


Bilindiği gibi Türk mutfağı çok zengin bir menüye sahiptir. Bu geniş menüde mezeler çorbalar ana yemekler ve tatlılar yer alır. Yemeklerimizin hepsi uzman aşçı kadromuz tarafından özenle hazırlanmakta ve sizlere sunulmaktadır. Bu geniş yemek menüsü içerisinde lezzetinizi belirlemekte zorlanacak ve her birini tatmak isteyeceksiniz. Her bir menü size mükemmel lezzetin yanında görsel bir şölen de sunar. Sunum da lezzet kadar önemlidir ve şeflerimiz bu konuda da oldukça iddialıdır.


Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza


Bu zengin menümüzü sizlerle paylaşmak ve dostlarınızı da  burada en güzel şekilde ağırlamanızı sağlamak amacı ile yemek organizasyonu imkânımız mevcuttur. Bu imkândan en iyi şekilde yararlanabilmeniz için müşteri temsilcimizle bağlantıya geçilmeli ve ayrıntılar konuşulmalıdır. Organizasyon için kişi sayısı istenen menü tercih edilen içecek belirtilmelidir. Bu hizmetsiz değerli müşterilerimize özenle ve keyifle sunulmaktadır.


Akşam yemeği menüsü oldukça zengindir ve size adeta bir şölen sunar. Uzman eğitimli ve güler yüzlü aşçılarımız sizler için birbirinden güzel ve lezzetli yemekler hazırlar. Her yediğiniz yemek damağınızda farklı tatlar bırakır ki farklı zamanlarda bizi ziyaret ederek her bir lezzetimizi tatmak istersiniz. Her tat size farklı bir mutluluk hissi yaşatır.


Yemek sonrasında yaşanabilecek en büyük keyif ise  şüphesiz kahve sunumudur. Sunabileceğimiz kahve türleri de yemek menümüz kadar geniş bir yelpazeye sahiptir. Bizleri ziyaret ettiğinizde bu sıcak içecekleri keyifle tadabilir damak tadınıza muhteşem bir katkıda bulunabilirsiniz. Sabah saatlerinde ya da hafif bir atıştırmaya ihtiyacınız olduğunda da size sunabileceğimiz sandviç menümüz mevcuttur.Lezzetli ve farklı bir sunumla önünüze gelecek olan seçenekler arasından hangisini seçeceğinize karar veremeyeceksiniz.


Sizlere en iyi ve en güzel lezzetleri sunabilmek için buradayız. Her türlü organizasyon ve yemek sunumu için hizmetinizdeyiz. Sağlıklı ve hijyenik bir ortamda profesyonel kadromuz eşliğinde keyifli bir lezzet yolculuğuna çıkabilirsiniz. Yemek yemek keyiftir bu keyfi yaşatmak ve sizleri mutlu etmek ilk amacımızdır.


Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza ile gelin bu keyfi hep birlikte yaşayalım bu lezzet durağını keşfedelim ve hayatınıza yepyeni bir renk katalım...


Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza
Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza Haritadaki Yeri
Harita
Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza
Aşağıdaki haritayı kullanarak Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

Kitchenette Turkcell Küçükyalı Plaza İletişim Formu