Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri

Tel: 0332 501 96 66
Adres: Fevzi Çakmak Mah. 10670. Sk. No:26/S Karatay, Konya
0332 501 96 65
Paylaş:
Bu bilgiler faydalı mıydı?
Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri Tanıtım
Öge Metal® Yeraltı ve Yerüstü Konteyner Sanayi ve Ticaret Ltd.Şt. Atık yönetimi ve Transfer Sistemleri çözümlerinin geliştirilmesinde ve üretiminde uzmanlaşmış, Yeraltı çöp konteyner sistemlerini Türkiye’de ilk olarak üreten öncü bir kuruluştur. 2008 yılında Kuruluş amacı yeraltı çöp konteyner sistemleri olan Türkiye’deki tek firmadır. Konya Organize Sanayi Bölgesinde 1900 m2’si kapalı 3500 m2 alanda yapmış olduğu üretimlerinin kalitesini imalat ve yeterlilik yanında TS EN ISO 9001:2008, TSEK ve CE belgeleriyle, belgelendirmiştir. Öge Metal® Çevreye Hizmet Vermektedir. Bu arkasındaki itici güçtür,Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri şikayet ve yorumları okuyabilir, Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan:

Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri Haritadaki Yeri
Aşağıdaki Haritayı kullanarak Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri Yol tarifi için tıklayınız.

Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri nasıl gidilir? Yol tarifini alın.
Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri Yol tarifi için Tıklayınız.


Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri İletişim Formu
Öge Metal Yeraltı Çöp Konteyner Sistemleri iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.