Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi

Ziyaret
Şu an
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi Tanıtım

Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi firmamız İstanbul ili Avcılar ilçesinde Beyaz Eşya ve Elektronik Servisi alanında hizmet vermektedir.BEYAZ EŞYADA GÜVENLİ ELLER

           Tüketicinin beyaz eşya alırken dikkate aldığı en önemli kriter şüphesiz ki servis ve bakım hizmetleridir. Satış işlemi tamamlandıktan sonra tüketici tarafından dikkat edilen hususlar satın alınan ürünün taşınması teslimi montajı bakım onarım ve yedek parça sağlanması müşteri şikâyetleri ile ilgilenilmesi şeklinde sıralanabilir. 


          Beyaz eşya servisi açısından ürüne ilk seferde kaliteli hizmet verebilmek arızanın tekrarlanabilirliğini ortadan kaldırmak ve dolayısıyla müşterileri aynı arıza sebebi ile servise getirtmemek oldukça önemlidir. Yetkili servis teknik yönden güçlü olmalı hizmet verdiği ürünü tüm özellikleri ile tanımalı ve arızayı en kısa zamanda ve etkili şekilde giderebilmelidir. Servis bakım hizmetleri yerine getirilirken gerekli yedek parçaların kısa zamanda temin edilmesi ve tüketiciye kısa zamanda  teslim edilmesi dikkat edilecek en önemli husustur.


          Tüketici açısından beyaz eşya bakım onarımı oldukça önemlidir. Bunun nedeni müşterinin ürünlerin kullanım değerini artırmak istemesi arıza durumunda garanti kapsamında olduğu sürede garanti üzerinden ve sonrasında da ucuz şekilde arızayı gidermek istemesidir. Unutulmamalıdır ki her ürün arıza yapabilir. Bu durumda tüketicinin ilk tercihi tabi ki servislerdir. Bunun için marka tarafından iyi ve çözüm odaklı bir servis ağı kurmuş olması önemlidir. Servis ne kadar iyi ise ürün satışı da o kadar iyidir. Bir serviste çalışan teknik personelin bilgisi ve ekipmanı da kaliteli hizmet için olmazsa olmazlardandır.


Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi


         Yapılan araştırmalar sonucunda tüketicinin satış sonrası hizmet faaliyetlerini satın alma aşamasında değerlendirdikleri ve dikkate aldıkları görülmektedir. Tüketici yalnızca satın almayı değil ürün satın alındıktan sonraki hizmetleri de araştırıp kararını öyle vermektedir.  Dolayısıyla modern ve müşteri talepleri de dikkate alınarak geliştirilen ürünlerin satışı için satış sonrası servis hizmeti de oldukça önemlidir. Servisin hızlı kaliteli güvenilir ve uygun fiyatlı olması tüketici açısından oldukça önemlidir. 


         Tüm bunlar göz önünde bulundurularak servisimiz size güvenli süratli ve uygun fiyatlı bir hizmet sunmak için buradadır. Unutulmamalıdır ki her ürün için mutlaka bir şans daha vardır önemli olan bizim gibi doğru yeterli ve güvenli hizmet verecek bir servise ulaşmaktır.


Aklınıza takılan tüm sorular için Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi arayıp bilgi alabilirsiniz.Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan: 4/5
hatice sarıgöl
- 26.04.2016
kombim su ısıtmıyordu bir servis aradım geldi 450 tl fiyat verdi, şüphelendim yaptırmadım ,bu arkadaşları aradım geldiler 80 tl ye yaptılar. allah razı olsun.
salih simal
- 18.04.2016
arkadaşlar işlerini bilerek yapıyorlar çok saygılı işlerini bilen ustalar tüm demirdöküm zeytinburnu kullanıcılarına tavsiye ederim güvenle
sevil topçu
- 27.03.2016
İşte usta dediğin böyle olacak hem efendi hem dürüst böyle insanlar kalmadı diye düşünüyorum ama varmış Allah razı olsun işlerini yaptılar verdiğim para helal olsun
Selma Türkeli
- 07.03.2016
BEN ARKADAŞLARA KOMBİMİ YAPTIRDIM ÇOK MEMNUN KALDIM HEM DÜRÜST HEM EFENDİ İNSANLAR BEN KAÇ YERDEN SERVİS ÇAĞIRDIM BAZILARI YANİ HEPSİ DEMİYİMDE YARISINDAN ÇOĞU SAYGISIZ BİRŞEY SORAMAZSSIN BU SERVİSİN USTALARI SAYGILI NE SORARSAN CVP VERİYORLAR TÜKETİCİYİ AYDINLATIYORLAR BANA BAŞKA BİR SERVİS 450 TL FİYAT VERDİ YAPTIRAMADIM 150 TL YE YAPTILAR ANLAYIN ARADAKİ FARKI ARIZALI OLMAYAN PARÇALARI BİLE DEYİŞTİRİYOLAR SAGOLSUNLAR YAPTILAR ÇOK MEMNUN KALDIM TÜM SEYTİNBURNU SAKİNLERİNE TAVSİYE EDERİM YETKİLİ SERVİS DENDİMİ BÖYLE OLACAK
Nursen Göker
- 16.02.2016
Ben kombimi yaptırdım. Arkadaşlara çok memnun oldum. Hem ucuz, hem temiz iş yapıyorlar. Aynı zamanda buzdolabımı da yaptılar. Çok memnun kaldım. Teşekkür ederim, tavsiye ederim.
Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi Haritadaki Yeri
Harita
Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi
Aşağıdaki haritayı kullanarak Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

Zeytinburnu Demirdöküm Kombi Servisi İletişim Formu