İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Tel: 0212 225 66 76
Adres: Vatan Cad. No:4 K:2 Çağlayan Kağıthane, İstanbul
0533 658 58 93
Paylaş:
Bu bilgiler faydalı mıydı?
İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tanıtım
Polikliniğimiz Uzman hekim kadrosuyla üç yılı aşkın süredir Kağıthane Bölgesinin en geniş kapsamlı ağız ve diş sağlığı polikliniği olup İstanbul Adalet Sarayına Şişli Merkeze yakın lokasyondadır. İmplant, Çene Cerrahisi,Prototik Diş Tedavisi, Diş Eti Hastalıkları ve Cerrahisi, Ortodonti branşları olmak üzere tüm diş tedavilerinde uzman hekim kadrosuyla hizmetinizdedir.İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet ve yorumları okuyabilir, İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
Yazılan Görüşler - Ortalama Puan:

İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Haritadaki Yeri
Aşağıdaki Haritayı kullanarak İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol tarifi için tıklayınız.

İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nasıl gidilir? Yol tarifini alın.
İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Yol tarifi için Tıklayınız.


İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Formu
İmplant Akademi Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.