İade Şartları

TIKLA.com.tr internet sitemizde vereceğiniz siparişlerde 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Kanun yükümlülükleri geçerlidir. Almış olduğunuz ürünlerde bir hoşnutsuzluk yaşamanız durumunda ne şekilde iade/değişim yapabileceğiniz aşağıda belirtilmiştir.

 

İadeleriniz “Mesafeli Satış Sözleşmesi’nde bulunan MADDE 5 - CAYMA HAKKI ve MADDE 6 - CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER şartlarına uygun olmalıdır.

 

Ürün çeşitli sebeplerle beklentinizi karşılamadı ise kanuni süre olan 7 gün içerisinde mazeretsiz iade hakkınız bulunmaktadır. Bu süreye ilaveten TIKLA.com.tr ürünlerini 30 gün boyunca kullanabilir ve hiç bir mazeret belirtmeksizin istediğiniz zaman iade ederek, ücret iadesi talebinde bulunabilirsiniz.

 

Faturasız iadeler kabul edilmemektedir. Ürün iade talepleriniz için kurumsal üyelerin iade faturası kesmesi gerekmektedir. Gerçek şahısların ise kesilen faturayı iptal edilebilmesi için tarafımıza ulaştırması gerekmektedir. TIKLA.com.tr ürünleri dijital ürünler olduğu için iade talebi sonrasında satın alınan ürün iptal edilecektir.

 

İade onaylandığında ürün ücreti yasal süre olan 10 iş günü içerisinde ödemeyi yaptığınız ödeme kanalı ile tarafınıza yapılır. Bu süre, iade ettiğiniz ürünün faturasının TIKLA.com.tr tarafından teslim alınması ile başlar.

 

İade ile ilgili sorularınız için bizimle iletişim formundan irtibata geçebilirsiniz.