Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği

Ziyaret
Şu an
Hata Nedir?
Açıklama
E-mail Adresiniz
Telefon Numaranız
Güvenlik Sorusu 2'ye 2 daha eklenirse kaç yapar?
Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Tanıtım

Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği firmamız Şanlıurfa ili Haliliye ilçesinde Diş Klinikleri alanında hizmet vermektedir.


Çalışma Saatleri (Açılış - Kapanış Saatleri)
Pazartesi: 09:00 - 19:00
Salı: 09:00 - 19:00
Çarşamba: 09:00 - 19:00
Perşembe: 09:00 - 19:00
Cuma: 09:00 - 19:00
Cumartesi: 09:00 - 19:00
Pazar: 09:00 - 19:00


Dişler her zaman yüzümüzde ön plana çıkmaktadır ve güzel dişler güzel gülüşler demektir. İnsanların dişlerinde oluşan sorunlar küçüklükten de başlayabilir. Bu sorunlardan bir tanesi diş çürüğüdür. Diş çürüğü çeşitli nedenlerle ortaya çıkabilir ve dişlerin çürümemesi için oldukça dikkatli davranılmalıdır. Aksi takdirde çürüyen dişler işlevini yitirebilir ve bu durumda çürük dişi olan insanlar büyük ağrılar çekebilir. 


Diş kliniklerinde çürük dişler için birçok uygulama mevcuttur. Çürük dişlerin çekimi ya da çürük dişlere dolgu yapımı diş kliniği merkezlerinde diş doktorları tarafından yapılabilir. Bu işlemler dişin çürüklük derecesi ileriye gittikçe zorlaşabilir ve kişinin birçok sıkıntı çekmesine neden olabilir. Bu yüzden çürük dişlere anında müdahale edilmelidir ve çürüğün diğer dişlere bulaşmaması sağlanmalıdır.


Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği


İnsanlar yirmili yaşlarında yirmilik diş çıkarmaya başlarlar. Yirmilik diş acısı da katlanması oldukça zor bir acıdır ve durum için acil tedavi gereklidir. Kimi insanlar yirmilik dişlerini çektirerek bu acıdan kurtulabilir. Diş çekimi de yine diş kliniklerinde kolayca yapılabilir. Bu işlemlerin süresi kişinin diş yapısına göre değişir. Bazıları tek seansta acısız olarak diş rahatsızlığından kurtulurken kimisi de birçok seans sonrasında bile tedaviden cevap alamaz. Bu durum diş doktorlarının hatası değil, kişilerin diş yapısından kaynaklanan bir sorundur. 


Ayrıca diş kliniklerinde protez uygulamaları da yapılmaktadır. Protezler var olmayan dişlerin yerine yapılır ve kişinin diş yapısına uygun bir şekilde tasarlanır. Günümüzde bu protezleri kullanan binlerce kişi mevcuttur. Diş yapısında sonradan meydana gelen ya da doğuştan var olan hatalarda yeni bir diş gereksinimi duyulabilir. Bu durumda en iyi çözüm implant tedavisidir. İmplantın yapay diş kökü olması diğer dişlerden ayırt edilmesini zorlaştıracaktır. 


Günümüzde yine bu tedavi yöntemini kullanıp memnun kalan birçok kişi bulunmaktadır. Artık neredeyse her diş kliniği bahsettiğimiz bütün bu tedavi yöntemlerini uygulayabilecek düzeydedir. Diş sorunu yaşayan herkes kolaylıkla bu kliniklere başvurarak tüm sorunlarına çözüm bulabilir. Dişlerimiz bakım gerektiren parçalarımızdır ve onları kaybedersek hayatımızda büyük bir eksiklik hissederiz. 


Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği olarak size tavsiyemiz diş bakımının oldukça önemli bir konu olduğunu hatırlatmak olacaktır.


Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Şikayet ve Görüşler
Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Haritadaki Yeri
Harita
Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği
Aşağıdaki haritayı kullanarak Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Yol tarifi için tıklayınız.

Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği nasıl gidilir? Yol tarifini alın.

Reha Dent Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği İletişim Formu