Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Tel: 0850 220 00 00
Adres: Anafartalar Mah. Atatürk Bulvarı No:8  Altındağ, Ankara
Kategori:  Bankalar ve ATM'ler

Bu bilgiler faydalı mıydı?
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Tanıtım
Diğer Telefonlar:
444 00 00

Firma Websitesi:

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

15 Ağustos 1888 yılında kurulmuş olan Ziraat Bankası o dönemdeki Menafi Sandıkalarına ait şubelerin dönüştürülmesi ile resmen hizmete başlamıştır. Günümüzde Türkiye’nin her bölgesinde şubesi ve ATM’si bulunan banka her gün milyonlarda liraya yön vermekte ve milyonlarca müşterisinin ihtiyaçlarına en iyi çözümleri üretmektedir.


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri

Ziraat bankası şubelerin dışında aynı zamanda internet ve telefon aracılığı ile de müşterilerine hizmet sunmaktadır. Bu amaç doğrultusunda kurulmuş olan Ziraat bankası müşteri hizmetleri tüm müşterilerine telefon aracılığı ile hizmet sunmaktadır. Bankada yapabildiğiniz birçok işlemi aynı zamanda müşteri hizmetlerine bağlanarak da yapabiliyorsunuz.


Ziraat Bankası Çağrı Merkezi

Telefon bankacılığı ile hizmete giren Ziraat bankası çağrı merkezi her gün milyonlarca banka müşterisine hizmet sunmaktadır. Telefon numarası ile bağlanabileceğiniz çağrı merkezinde bankalarda yapabildiğiniz işlemlerin hemen hepsini yapabiliyorsunuz. Kredi kartı borç sorgulama, internet hizmetlerinden yararlanma, kredi kartı bilgileri, banka hesap bilgileri, kredi işlemleri, kredi kartı ile ödeme işlemleri ve daha onlarca işlemi çağrı merkezine bağlanarak yapmanız mümkün. Gelişmiş altyapısı sayesinde artık müşterileri sıra beklemeden çağrı merkezlerinden yararlanabiliyorlar.


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri


Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Aracılığı İle Yapabileceğiniz İşlemler

Kredi kartı sorgulama:Ziraat bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile kredi kartınızın borcunu ve limitini sorgulayabilirsiniz. Özellikle bankalarda ve ATM’lerde yapılan bu işlemlerin aynı zamanda müşteri hizmetlerine bağlanılarak da yapılabiliyor olması sayesinde vakit kaybı yaşamadan kredi kartı borç ve limit sorgulama işlemlerinizin tamamını günün 24 saati yapabilirsiniz.


Kredi sorgulama:Eğer Ziraat Bankası’ndan kredi çektiyseniz kredi sorgulamalarınızı da Ziraat Bankası müşteri hizmetlerine bağlanarak yapabilirsiniz. Toplam kredi borcunuz, kredi ödemeleriniz, aylık ödemeler ve diğer kredi işlemlerini müşteri temsilcilerine bağlanarak yapabilirsiniz.


İnternet bankacılığı:İnternet bankacılığı kullanıyorsanız ve yeni şifre alacaksanız bu işlemlerinizi de yine müşteri temsilcilerine bağlanarak yapmanız mümkün.


Kart açma, kapama, dondurma:Kredi kartınızı açmayı, kapatmayı ya da dondurmayı düşünüyorsanız bu işlemler için şubelere gitmenize gerek yok! Ziraat Bankası müşteri hizmetleri aracılığı ile banka şubelerinden yapabileceğiniz tüm bu işlemleri aynı zamanda telefon bankacılığı ile de yapabilirsiniz.Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Hakkındaki Yorum, Şikayet ve Görüşler
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri şikayet ve yorumları okuyabilir, Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri şikayet hattını arayabilir ve ürün şikayetlerini inceleyebilir, aldığınız ürün ve hizmetlerle ilgili  Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri yorumlar, şikayetler, görüşler, öneriler ve teşekkürlerinizi bildirmek için alttaki iletişim formunu doldurup bize gönderebilirsiniz.
0
[Toplam: 1 Ortalama: /5]
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Haritadaki Yeri ve Yol Tarifi Alın
Aşağıdaki Haritayı kullanarak Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri nerede bulunduğunu görebilirsiniz. Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri Yol tarifi için tıklayınız.

Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri İletişim Formu
Ziraat Bankası Müşteri Hizmetleri iletişim formunu kullanarak firma ile iletişim kurabilirsiniz.
Değerlendirme1515